Neny

Názory žáků naší školy na vystoupení Nenyho

Koncert se mi moc líbil. Neny si získal můj obdiv, nejen kvůli tomu, že to měl v životě těžké. S jeho DJ Dýkejem navštívili už 150 škol. Na konci nám dal kartičku s jeho autogramem a kdo chtěl, tak se s ním mohl vyfotit, a zeptat se na různé otázky. Pro mě to bylo to nejlepší, co jsme ve škole dosud měli. Super koncert s Nenym a Dj Dýkejem, který byl taky super. Děkuju za skvělý den.

Koncert se mi líbil, byl zábavný a asi i jedno z nejlepších představení co tu kdy bylo. Takže za mě super .

Program se mi moc líbil. Bylo to obsáhlé, zábavné a mělo to něco do sebe.

Výchovný program(koncert) Nenyho byl podle mě a mých spolužáků ve třídě ten nejlepší za léta, co chodím do této školy. Velmi mě zaujal jeho příběh o fotbale a jeho životě, protože hraju fotbal a vcítil jsem se do jeho kůže. Za tento program bych si klidně připlatil a taky se mi líbilo, jak můžu hodit nějaký ten Freestyle. Zasmál se a pochválil mě. Hodně věcí jsem si vzal k srdci, takže mě to ponaučilo a mohl by nás navštívit ještě aspoň jednou tento školní rok, protože tento rok je pro nás poslední.

Výchovný koncert Nenyho se mi moc líbil. Osobně se mi rap moc nelíbí, spíš poslouchám pop, ale Nenyho rap mě moc zaujal. Ty jeho písničky se mi líbily, ale  nejvíc se mi líbila písnička youtuber. Začala jsem ho poslouchat a už jsem si stáhla na mobil. Jeho podpisy mám všude i na mobilu a na jeho kartě. Třeba někdy půjdu na jeho koncert. Neny má dobré písničky a doufám, že bude pokračovat dál. Bylo by super, kdyby došel ještě jednou do Lužické školy, i když vím, že tady nebudu další rok, doufám, že příští žáky to bude bavit tak hodně, jako mě. Mám ráda jeho písničky.

Koncert Nenyho se mi líbil. Od doby, co chodím do školy sem nezažil asi lepší koncert. Bavilo mě to. Měl dobré písničky a taky nám řekl něco o životě. Zaujalo mě i to, jak se dostal ke zpívání. Celkově se mi to líbilo.

Koncert se mi moc líbil. Neny je strašně super člověk, který má můj velký obdiv. Hodně si toho prožil i přesto je tady a předává svoji energii všem ostatním. Dal nám autogram, vyfotily jsme se s ním a pak si jen tak chvilku povídali. Byl to super zážitek a rozhodně se chystám na Nenyho, koncert protože je moc super. Neny a jeho Dj byli ve 150 školách a to je moc super číslo. Moc děkuji za příjemné dopoledne a skvělou zábavu.

Poprvé jsem si myslel, že se mi to líbit nebude, ale pak jak začal vyprávět a zpívat, tak se mi to začalo líbit. Nejlepší s ním asi bylo si povídat. A na konci jsme se s ním mohli fotit. Bylo to super.

Na Nenyho programu mě zaujalo povídání si, protože jsme s ním mohli probírat jakékoli téma, co nás napadlo, mohli jsme si něco vyzkoušet na podiu, ať už to bylo cokoli. Protože mě zajímá hudba, tak mi to bylo celkem i blízké a zhodnotil bych to 8/10.

Koncert Nenyho se mi moc líbil. Bylo to velmi zajímavé a zábavné. Vyprávěl nám o svém životě, jak se potýkal se svými problémy, když se chtěl stát fotbalistou a jak si stát za svým snem. Zpíval nám a odpovídal na naše otázky. Na konci rozdal pár podpisů a vyfotil se všemi. Moc se mi to líbilo a doufám, že zase dojede.

Když jsme zjistili,že k nám na školu přijede Neny, nikdo nevěděl, kdo to je a mysleli jsme si, že to bude  nějaký chlap, co nebude umět zpívat a bude zpívat nějaké dětské písničky. Ale jen do té doby, než nám paní učitelka nepustila jeho písničku Billboard, všem nám spadla čelist na zem. Potom přišlo úterý a s ním i Neny se svým dýdžejem Dýkejem a červenou paní. Začalo vystoupení a my se bavili, bylo to super, ptal se nás na otázky, pak zazpíval třeba pár písniček jako třeba Youtubera nebo Jacka Sparrow a potom jsme se ptali my jeho bylo tam i pár jedinců, co něco předvedli. Moc se mi to líbilo, nakonec jsme všichni dostali kartičku s jeho fotkou a podpisem a mohli jsme se i vyfotit. Doufám, že k nám do Lužic ještě někdy přijede.

Neny byl na naši škole poprvé, vyprávěl nám o svém životě, zažil celkem těžký život nejdřív začal jako fotbalista, měl hodně zranění a kvůli tomu musel skončit, potom žil chvíli v Anglii a potom se rozhodl, že bude zpívat, jeho příběh se nám velmi líbil. Potom nám zazpíval pár písniček, jeho vystoupení se nám velmi líbilo. Doufáme, že přijede zas.

Když nám oznámili, že k nám na školu přijede raper, byli jsme hodně překvapení. Dřív jsme neměli ani ponětí, kdo NENY vlastně je. Já se sice v oboru zpěváků a zpěvaček moc nevyznám, ale neznaly jej ani mé kamarádky. Naštěstí nám paní učitelka pustila písničku billboard, jinak bychom byli středem posměchu.

NENY přijel v úterý a všem nám vyrazil dech. Mysleli jsme si, že všichni slavní lidé jsou namyšlení, ale NENY nám ukázal, že to tak není. Během dopoledne povyprávěl jeho poutavý Životní příběh. NENY byl moc přátelský a milý, jeho koncert se nám líbil.

Když jsme se dozvěděli,že Neny přijede k nám do Lužic, nevěděla jsem, co si pod tím mám představit. Paní učitelka nám v hodině Hudební výchovy pustila jednu z jeho písniček, ale neměla jsem na to nějaký názor. Když nastal den kdy měl přijet, moc jsem se netěšila. Nevěděla jsem vůbec, jak si ho mám představit nebo něco tak. Jak jsem ho uviděla i s jeho dýdžejem, nevěděla jsem, kdo je kdo. Při zahájení se nám Neny představil a mně připadal vzhledově jako drsňák, ale byl nám všem sympatický. Neny nám zarapoval několik písniček a jednu z nich furt poslouchám a to je písnička Youtuber. Na můj vkus jsou ty písničky bombastické. Klipy, text a tohle všechno ostatní bylo super. Hodně se mi to líbilo a doufám, že se Neny k nám ještě někdy přijede podívat. J

Nenyho jsem neznala, dokud jsme si nepustili jeho písně. Překvapily mě jeho písně a ještě víc mě překvapil na živo. Dne 17.10.2017 přijel k nám do školy. Ze začátku se nám představil: Jak se dostal na hudební scénu, co v jeho životě stalo a jak to měl v životě těžké. A pak to začalo, zazpíval nám písničky. V některých se objevovalo, co se v jeho životě přihodilo, což se mi líbilo. Překvapilo mě, jak zapíval písničky strašně rychle. A nakonec programu přišly otázky. Mohli jsme se ptát, na co jsme chtěli. Zjistila jsem, že nahrál písničku s Benem Cristovao. Koncert se mi líbil.

Koncert Nenyho byl dobrý. Dozvěděli jsme se o jeho životě, který nebyl úplně nejlepší. Zazpíval nám pár písniček. Líbilo se mi, že nezpíval jen Neny, ale že i žáci co chtěli mohli zazpívat nebo nějak jinak ukázat co umí. Celý koncert pak zakončila autogramiáda. Myslím si, že program se povedl !!!

Nenyho jsem první vůbec neznala, než jsme si pustili jeho písničku ve škole a ta se mi celkem líbila. A pak nadešel den, kdy přijel k nám do školy. Vůbec jsem nevěděla, co si pod tím mám představit, co nám bude povídat a jak to bude celé probíhat. A pak začal. Začal vyprávět svůj příběh. O tom, jaké měl začátky, a jak celý jeho život probíhal. Když k tomu přidal pár songů tak to bylo o něco lepší. Když si představím, jaký byl jeho život, čím vším si prošel, je to obdivuhodné. Nejvíc se mi líbí, že píše písničky o životě. Myslím, že vystoupení se povedlo a jen tak dál.

Koncert Nenyho se mi líbil. Bylo to pěkně a zajímavě zpracované. Líbilo se mi, že nám řekl něco o svém životě (všechny jeho sny a cíle, které se mu (ne)podařily,  a taky, že jsme se ho i my mohli zeptat a on nám odpověděl. Překvapilo mě, že je Chorvat. Program byl zábavný a velmi se mi líbil.

Koncert se mi líbil, bylo to zábavné. Povídal o zajímavých věcech a také zpíval. Mluvil o svém životě a dával nám rady, jak si stát za svým snem. Ptali jsme se ho na různé otázky, na které nám odpovídal. Vyprávěl o tom, jak chtěl byt fotbalista a o jeho dalších zážitcích. Moc se mi to líbilo.

Na NENYHO jsem se moc netěšil, protože jsem nevěděl, kdo a co to bude. Byl jsem překvapený, že to byl raper. Šli jsem tam místo fyziky, což bylo dobře, nakonec jsme tam byli dvě hodiny a půl .Jak jsme tam přišli, tak jsme nevěděli, který to je. Myslel jsem si , že NENY byl ten s kšiltovkou ale, to byl  jenom zvukař. Nejprve nám vyprávěl NENY o svém životě . Potom nám zarapoval pár písniček ze svého alba. Největší legrace byla, když vyzval žáky,aby mu také zazpívali, NENY nám ještě dával soutěž o jeho CD. A na konec jsme mu mohli říkat dotazy. Program se mi moc líbil.

Koncert se mi líbil. Byl hodně naučný a zajímavý. Líbilo se mi, jak Neny uměl povyprávět o svém životě, neměl to lehké. Měl i hezké songy a písně.

Program byl pestrý a zábavný. A ještě se mi líbilo, že i my jsme si mohli zazpívat na pódium.

Bylo to hezké!!!

« 1 z 2 »